O Firmie

Home O firmie

Na rynku już od 2000 r.

Każdego dnia pomagamy naszym klientom w realizacji mniejszych i większych inwestycji budowlanych.

Jesteśmy jedną z firm, które tworzyły nowoczesny rynek chemii budowlanej na Podkarpaciu, sprowadzając i oferując swoim klientom najwyższej jakości produkty pochodzące od zaufanych, polskich i zagranicznych dostawców.

 

KABA Solutions istnieje od 2000 roku. Zaczynaliśmy od sprzedaży chemii budowlanej, ale z biegiem lat i rosnącym doświadczeniem, rozszerzyliśmy naszą działalność również na doradztwo techniczne.

Nasz zespół budują najlepsi fachowcy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi normami branżowymi i najnowszą sztuką budowlaną. Wszystko po to, żeby służyć Państwu wsparciem na każdym z etapów realizacji inwestycji.

kaba na rynku od 20 lat
01.
Zaangażowanie

płynące z pasji

Zajmujemy się chemią budowlaną z wyboru, dlatego oddajemy się naszej codziennej pracy z pasją i 100% zaangażowaniem.
02.
Wiedza wynikająca

z doświadczenia

Pomogliśmy naszym klientom zrealizować już setki inwestycji - każda z nich nauczyła nas czegoś nowego. Chętnie podzielimy się z Tobą tą wiedzą.
03.
Wsparcie i odpowiedź

na potrzeby

Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych, jak i małych projektów budowlanych. Pomagamy naszym klientom na każdym etapie inwestycji.

Nietypowe wyzwania budowlane to nasza specjalność

Oferujemy wyłącznie sprawdzone materiały budowlane – często o nietypowym zastosowaniu. Nie obawiamy się trudnych pytań i długich rozmów poprzedzających decyzję zakupową. Podchodzimy do współpracy po partnersku – bez względu na to, czy zgłasza się do nas duża firma wykonawcza, czy klient indywidualny.

Od ponad 20 lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie

Możesz zaufać naszej fachowej wiedzy i doświadczeniu. Pomogliśmy zrealizować już setki większych i mniejszych inwestycji.

KABA Solutions jest partnerem, któremu możesz zaufać.

Nasze podejście do współpracy

Stawiamy na kontakt twarzą w twarz lub przynajmniej rozmowę telefoniczną, ponieważ w ten sposób możemy dokładnie poznać oczekiwania wobec realizowanej inwestycji oraz wszystkie potrzeby klienta.

płytki w salonie

Nasza misja

Przyjęliśmy sobie za cel dostarczać naszym klientom sprawdzone produkty i nowoczesne technologie – wszystko po to, aby realizowane przez nich inwestycje były trwałe i atrakcyjne wizualnie.

Planujesz inwestycję budowlaną i szukasz fachowego wsparcia?

Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Napisz do nas. Odpowiemy na każde pytanie.